Özap Tedarik Alanında Lider Şirket

Tedarik firmaları genel olarak toplu tüketim yapan okul, hastane, site gibi yerlere temizlik ve hijyen malzemeleri sağlar. Bu anlamda tedarik firmaları arasında öne çıkan isim Özalp Tedarik firmasıdır. Özalp tedarik yaptığı tüm toplu malzeme satışlarında güvenilir firmadır. Firma 2003 yılından beri hizmet vermektedir. Uzun süredir piyasada var olan Özalp Tedarik firması, güvenirliğini ve kalitesini ispatlamıştır. Firmamız tüm çalışanları ve tüm birimleri ile kurum ve kuruluşların hizmetindedir.

 Çalışma Alanı Nedir?

 Özalp tedarik temel temizlik, kişisel bakım ve hijyen ürünlerini toplu halde tedarik eder. Çalışılan temel sektörler şunlardır:

  • Hastaneler
  • Fabrikalar
  • Otel, Restoran ve Kafeler
  • Eğitim Kuruluşları
  • Ofisler
  • Alışveriş Merkezleri
  • Temizlik Şirketleri

Bu toplu yaşam ve çalışma alanları için gerekli olan tüm temizlik ürünleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. Aynı zamanda kişisel temizlik ürünleri de bizim aracılığımız ile tedarik edilebilir.

 Kaliteli Hizmet Anlayışı

 Yaklaşık 18 yıldır piyasada var olan Özalp Tedarik yaptığı işe kalitesi ile imzasını atmaktadır. Çeşitli alanlarda çalışan pek çok kurum ve kuruluşlara temizlik ürünleri sağlamaktadır. Ürünlerin kalitesi ve hizmetin güvenilirliği ile piyasalarda sağlam bir yer edinmiştir. Amacımız kaliteden ödün vermeden hizmet etmektir. Özalp Tedarik firması ile çalışan tüm kurum ve kuruluşlara bu temel anlayışı ile hizmet verilmektedir.

 Misyonumuz

 Uzman kadro ve güvenilir ürünler ile kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında tedarik hizmeti sunmak misyonumuzdur. Temel olarak firmamız bu bakış açısı ile kurulmuş hızlı, güvenilir ve uzman olmayı hedeflemiştir. Kuruluş amacımız dünya standartlarında iş yapmaktır. Çalışılan tüm kurum ve kuruluşlar ile bu misyona göre çalışılmaktadır.

 Kadronun uzmanlığından taviz vermeyen firma, işinin ehli ve sıcakkanlı çalışanları ile önderdir. Liderliğinin altında temel kadronun işini ele alış biçimi yatmaktadır. İşin önemi kadronun tüm kesimleri tarafından idrak edilmiştir. Firmaya ulaşıldığında Özalp Tedarik farkını hemen hissedersiniz. Firmamız kuruluşundan bu güne temel misyonundan ödün vermemiştir. Sektöründe en iyi olma hedefini bu misyona bağlı kalarak gerçekleştirmiştir.

 Vizyonumuz

 Temel vizyonumuz; çağın gereklerine uyum sağlayan, modern teknolojiyi takip ederken hizmet anlayışından ödün vermemektir. İnsan için en kaliteli hizmeti veren dünya çapında bir firma olmaktır. Vizyonumuz kalitemizden ödün vermeden geleceğe bakma hedefi çerçevesinde geliştirilmiştir. Bu vizyonu gerçekleştirmek için tüm Özalp Tedarik ailesi el ele omuz omuza çalışmaya devam etmektedir.

 İnsan için insanca hizmet misyonu ile geleceğe bakan firmamız, çalışanlarının ve ürünlerinin kalitesi ile göz doldurmaya devam etmektedir. Tedarik hizmetlerinin önemi yapılan işin kalitesi ile doğru orantılıdır.

 Modern Dünya ve Temizlik

 Günümüz dünyasında pandemi, çevre kirliliği gibi pek çok olumsuz etken dünyamızı ve insanları tehdit etmektedir. Bu noktada temizliğin ve hijyenin önemi son derce artmıştır. Özellikle insanların toplu olarak çalışıp yaşadıkları alanlar için temizlik malzemeleri son derece önemlidir. Bu malzemelerin kalitesi ve hızlı bir şekilde tedarik edilmesi son derece önemlidir. Kişisel ve genel temizlik ürünlerine ihtiyaç modern dünya için artmıştır. Bu ürünlere ihtiyaç anında hızla ulaşabilmekte son derece önem kazanmıştır.

 Modern dünyanın artan temizlik ihtiyaçlarını sağlayan firmalar oldukça önemlidir. Bu anlamda tedarik firmaları tüm dünyada son yıllarda gerekliliğini kanıtlamıştır. Ülkemiz için tedarik firmaları içinde firmamız, pandemi döneminde hızı ve kalitesi ile kendini bir kez daha ispatlamıştır. Toplu yaşam alanlarında temizliğin ne kadar önemli olduğu son yıllarda daha da anlaşılmıştır. Bu alanların hijyeninde kullanılan malzemeler önem kazanmıştır. Çoğu zaman bu malzemelere hızlı bir şekilde ulaşılabilmesi gerekmektedir. İşte bu noktada firmamız güvenilirliği ile sizinledir.